-
-
Any: 2004
Comarca: Garrotxa
Data: 20/05/20 22:37
Sangrat
Hola. Fa una setmana em vaig prendre una pastilla del dia despres. Hi avui, una setmana més tard, he tingut un molt lleu sagnat i de color més aviat marro fosc. I m’estic preocupant perquè nosé si és simplement la regla o si és el sagnat d’implantació cosa que significaria que estic embarassada.
Estic molt estressad. M’agradaria que em responguessiu, moltes gràcies.
Laura Centellas
Laura Centellas
Data: 22/05/2020 10:18
Hola,

Podria ser un efecte secundari de la pastilla de l'endemà, menstruació, sagnat per implantació o alguna ITS. Nosaltres no podem saber què és del cert, et recomanem que puguis consultar amb la llevadora o la ginecòloga de la tarda jove del teu Centre d'Atenció Primària i així surtir de dubtes i revisar que tot estigui en ordre.

Una abraçada i gràcies per escriure'ns!

Helena Angel
Psicologia - Sexualitat - Parella
@Helenangelpsico
www.helenaangel.com

--
La Laura Centellas t'ha moderat el missatge amb el suport d'Helena Angel, psicòloga experta en sexualitat. 



Moltes gràcies per la teva consulta!
Només els moderadors i l'usuari que ha fet la consulta poden publicar-hi respostes.
Un portal de:

Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: