Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
P.P. 30.55934,2110
BADALONA EN COMÚ-PA 15.64517,515
PSC-CP 12.59014,094
ERC-AVANCEM-MES-AM 9.81210,983
CiU 7.0977,942
ICV-EUA-EP-E 5.9716,682
C's 5.0005,61
FEM B, PMB 4600,510
RED 4020,450
LLEI 3280,370
UPyD 2770,310
Cens total:156.189
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:89.85157,53%
Abstencions:66.33842,47%
Vots nuls:5130,57%
Vots en blanc:1.1981,34%
PartitVots%Regidors
P.P. 26.92033,4811
PSC-PM 21.75027,059
CiU 10.09012,554
ICV-EUiA-E 7.1568,93
Esquerra-Accent-Ri.Cat-AM 2.9733,70
CUP-PA 1.4651,820
EV-GVE 1.3781,710
PxC 1.3341,660
Eb-CenB 9511,180
C's 9421,170
S.I. 7620,950
PSBAD 6170,770
S.iD.C. 2850,350
LLEI 2540,320
PARTICIPA 1720,210
PRE-IR 1150,140
P.O.S.I. 1060,130
PFyV 980,120
Cens total:156.018
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:81.30452,11%
Abstencions:74.71447,89%
Vots nuls:9001,11%
Vots en blanc:3.0363,78%
Municipis del Barcelonès Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: