Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
CiU 1.98822,636
PSC-CP 1.80020,495
C's 90310,282
C.U.P. - PA 8539,712
U.A.M. 7448,472
P.P. 7007,972
ERC - AM 6907,862
GANEMOS 4354,950
CeC-E 4144,710
PxC 1341,530
Cens total:16.944
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:8.90752,57%
Abstencions:8.03747,43%
Vots nuls:1231,38%
Vots en blanc:1231,4%
PartitVots%Regidors
CiU 2.44128,178
PSC-PM 1.91622,117
P.P. 1.02611,843
UAM 87010,043
ICV-EUIA-E 4114,740
A.N.E.M.I 3804,390
VD 3273,770
PxC 3203,690
N.I.C. 2783,210
Esquerra-AM 1561,80
C's 1471,70
A.D.M.C 730,840
Cens total:16.834
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:8.78552,19%
Abstencions:8.04947,81%
Vots nuls:1211,38%
Vots en blanc:3193,68%
Municipis del Baix Penedès Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: