Quines han estat les 7 models més influents d'Instagram aquest any?

per Redacció , 11 de desembre de 2017 a les 13:05 |
Quan s'acaba l'any arriba l'època dels rànquings anuals. En aquest cas el llistat és sobre les models que més influència i notorietat han tingut a Instagram.

Ha estat la mateixa plataforma qui ha publicat el rànquing després d'analitzar l'abast que han obtingut algunes de les models més famoses del món a la seva xarxa social. S'han analitzat els likes, les mencions, comentaris, les cerques... Aquesta és la llista:
 

Versió sense Playbuzz:

Kendall Jenner (@kendalljenner), Gigi Hadid (@gigihadid), Gisele Bündchen (@gisele), Bella Hadid (@bellahadid), Cara Delevingne (caradelevingne), Hailey Baldwin (@haileybaldwin), Adriana Lima (@adrianalima)
Arxivat a:
ACTUALITAT, models, instagram
Participació
Què vols que t'hi digui
Per Un xipiró el 11 de desembre de 2017 a les 17:20
27   2
La veritat és que a mi m'agraden més els memes :D

cara delevingeeeee🤗
Per Anònim el 11 de desembre de 2017 a les 15:53
15   1
exxx modeeeel🙄🙄🙄 que hk va deixar perque estava fins els collons

😍😍😍😍
Per Anònim el 11 de desembre de 2017 a les 15:08
7   2
Adriana i Cara ❤❤❤

Fes el teu comentari

D'aquesta manera, verifiquem que el teu comentari no l'envia un robot publicitari

Un portal de:

Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: