Resultats Eleccions Municipals 2011
Figueres 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU6.14848,2712
P.P.1.73713,643
PSC-PM1.59112,493
Esquerra-AM1.0067,91
CUP-PA8006,281
ICV-E6835,361
S.I.3873,040
Regidors a escollir:21
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:12.92449,74%
Abstencions:13.05850,26%
Vots nuls:1871,45%
Vots en blanc:3853,02%
Figueres 2007
 
PartitsVots%Regidors
FCIU4.77933,327
ERC-AM3.65825,516
PSC-PM3.00520,955
PP1.44010,042
IPCV-EPPM7525,241
C-PLC3912,730
Regidors a escollir:21
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:14.41253,64%
Abstencions:12.45746,36%
Vots nuls:710,49%
Vots en blanc:3162,2%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a
 
Amb la col·laboració de: