Resultats Eleccions Municipals 2011
Castell-Platja d'Aro 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU1.40639,518
PSC-PM1.02028,666
ICV-EUiA-E2827,921
P.P.2817,91
Esquerra-AM2226,241
S.I.1554,360
UPyD732,050
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:3.59854,52%
Abstencions:3.00145,48%
Vots nuls:391,08%
Vots en blanc:1203,37%
Castell-Platja d'Aro 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU1.26035,375
PSC-PM1.24234,875
ICV-EUIA-EPM3219,011
ESQUERRA-AM2587,241
PP2436,821
ARENCA1133,170
C'S561,570
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:3.57556,11%
Abstencions:2.79643,89%
Vots nuls:130,36%
Vots en blanc:691,94%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: