Resultats Eleccions Municipals 2011
Cabrils 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU75431,145
SOM29812,312
V.I.C.26410,92
P.P.26410,91
PSC-PM2168,921
ESQUERRA-CxC-AM2078,551
ICV-EUIA-E1355,581
S.I.1204,960
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:2.50450,84%
Abstencions:2.42149,16%
Vots nuls:833,31%
Vots en blanc:1636,73%
Cabrils 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU49419,633
PSC-PM47118,723
VIC45017,892
GPC35013,912
ICV-EUIA-EPM2158,551
PP2148,511
ESQUERRA-CONSENS-AM2028,031
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:2.54354,71%
Abstencions:2.10545,29%
Vots nuls:271,06%
Vots en blanc:1204,77%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: