Resultats Eleccions Municipals 2011
Premià de Mar 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU4.00539,310
PSC-PM1.54615,174
P.P.1.23612,133
CRIDA PREMIANENCA-POBLE ACTIU1.07410,542
ICV-EUIA-E8488,322
ESQUERRA-AM4634,540
Bloc Municipal2432,380
Regidors a escollir:21
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:10.40251,66%
Abstencions:9.73248,34%
Vots nuls:2102,02%
Vots en blanc:7777,62%
Premià de Mar 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU3.91037,619
PSC-PM2.68425,826
ICV-EUIA-EPM1.16211,182
PP1.05910,192
ESQUERRA-AM8918,572
C'S3833,680
Regidors a escollir:21
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:10.50351,12%
Abstencions:10.04448,88%
Vots nuls:1071,02%
Vots en blanc:3072,95%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: