Resultats Eleccions Municipals 2011
Sant Pol de Mar 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU60929,15
JUNTS53225,424
ICV-EUIA-E30214,432
Esquerra-AM21210,131
P.P.1577,51
PSC-PM1215,780
S.I.612,910
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:2.17359,31%
Abstencions:1.49140,69%
Vots nuls:803,68%
Vots en blanc:994,73%
Sant Pol de Mar 2007
 
PartitsVots%Regidors
JUNTS65529,624
CIU63728,814
ICV-EUIA-EPM29113,161
ESQUERRA-AM22710,271
PSC-PM1988,961
PP1044,70
Regidors a escollir:11
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:2.24861,69%
Abstencions:1.39638,31%
Vots nuls:371,65%
Vots en blanc:994,48%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: