Resultats Eleccions Municipals 2011
Lloret de Mar 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU2.76227,497
MILLOR2.34723,366
PSC-PM1.65316,454
P.P.9319,272
ICV-EUIA-E7637,591
Esquerra - AM7026,991
GRILL4134,110
S.I.1581,570
C's1021,020
Regidors a escollir:21
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:10.13950,96%
Abstencions:9.75849,04%
Vots nuls:920,91%
Vots en blanc:2162,15%
Lloret de Mar 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU4.19144,8211
PSC-PM1.95720,935
P.P.8348,922
ICV-EUIA-EPM6787,251
GRILL6116,531
ESQUERRA-AM5936,341
MILLOR2963,170
Regidors a escollir:21
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:9.40349,27%
Abstencions:9.68150,73%
Vots nuls:520,55%
Vots en blanc:1912,04%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: