Resultats Eleccions Municipals 2011
Cardedeu 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU1.91728,546
PSC-PM1.53722,884
CUP-POBLE86012,82
P.P.68110,142
ICV-EUIA-E4907,291
GPC-F.I.C.4596,831
Esquerra-AIND-AM3385,031
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:6.86854,6%
Abstencions:5.71045,4%
Vots nuls:1512,2%
Vots en blanc:4356,48%
Cardedeu 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU2.32934,47
PSC-PM1.57923,324
ESQUERRA-AM1.03415,273
ICV-EUIA-EPM5448,031
PP4366,441
CUP4116,071
GPC/FIC20330
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:6.82857,73%
Abstencions:4.99942,27%
Vots nuls:570,83%
Vots en blanc:2353,47%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: