Resultats Eleccions Municipals 2011
Sant Antoni de Vilamajor 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU55626,654
S.I.37918,173
P.U.S.A.27513,182
A.I.V.2079,921
SAV-Esquerra-Reagrupament-AM2069,881
P.P.1456,951
PSC-PM1426,811
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:2.16752,75%
Abstencions:1.94147,25%
Vots nuls:813,74%
Vots en blanc:1768,44%
Sant Antoni de Vilamajor 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU77336,365
ESQUERRA-AM61528,934
A.I.V.25211,851
PSC-PM24511,521
PP1476,910
Regidors a escollir:11
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:2.14156,05%
Abstencions:1.67943,95%
Vots nuls:150,7%
Vots en blanc:944,42%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: