Resultats Eleccions Municipals 2011
Santa Maria de Palautordera 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU1.24133,095
PSC-PM82622,033
C.U.P.-P.A.49513,22
P.P.2767,361
GdeP-Esquerra-AM2356,271
CenB2296,111
ICV-EUIA-E1634,350
SI1102,930
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:3.80559,65%
Abstencions:2.57440,35%
Vots nuls:551,45%
Vots en blanc:1754,67%
Santa Maria de Palautordera 2007
 
PartitsVots%Regidors
PSC-PM1.21234,145
CIU87424,623
ICV-EPM44012,392
GDP2807,891
PP2627,381
ESQUERRA-AM2196,171
C'S832,340
Regidors a escollir:13
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:3.58559,22%
Abstencions:2.46940,78%
Vots nuls:350,98%
Vots en blanc:1805,07%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: