Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
CiU 3.49430,037
CP-CUP-PA 1.88116,174
C's 1.53913,233
PSC-CP 1.31111,272
ERC - JxP - AM 1.26110,842
ICV-EUiA-E 1.1069,52
P.P. 6425,521
PxC 2562,20
Cens total:20.545
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:11.70156,95%
Abstencions:8.84443,05%
Vots nuls:650,56%
Vots en blanc:1461,25%
PartitVots%Regidors
CiU 4.00539,310
PSC-PM 1.54615,174
P.P. 1.23612,133
CRIDA PREMIANENCA-POBLE ACTIU 1.07410,542
ICV-EUIA-E 8488,322
ESQUERRA-AM 4634,540
Bloc Municipal 2432,380
Cens total:20.134
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:10.40251,66%
Abstencions:9.73248,34%
Vots nuls:2102,02%
Vots en blanc:7777,62%
Municipis del Maresme Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: