Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
ERC-AM 2.14227,355
CUP-PA 1.67821,434
CiU 1.39217,783
PSC-CP 1.14914,673
F.I.C. 6888,791
P.P. 5767,361
Cens total:13.176
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:7.89959,95%
Abstencions:5.27740,05%
Vots nuls:680,86%
Vots en blanc:2062,63%
PartitVots%Regidors
CiU 1.91728,546
PSC-PM 1.53722,884
CUP-POBLE 86012,82
P.P. 68110,142
ICV-EUIA-E 4907,291
GPC-F.I.C. 4596,831
Esquerra-AIND-AM 3385,031
Cens total:12.578
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:6.86854,6%
Abstencions:5.71045,4%
Vots nuls:1512,2%
Vots en blanc:4356,48%
Municipis del Vallès Oriental Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a
 
Amb la col·laboració de: