Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
CiU 13.52436,9711
CUP - CAV -PA 5.56115,24
C's 4.72712,923
ERC - MES - AM 4.10011,213
ICV - EUIA -E 2.4196,612
PSC - CP 2.3666,471
P.P. 2.2946,271
VOX - PFiV 4821,320
UASC 4791,310
SI-Solidaritat 1190,330
Cens total:60.130
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:36.74161,1%
Abstencions:23.38938,9%
Vots nuls:1590,43%
Vots en blanc:5111,4%
PartitVots%Regidors
CiU 13.95446,1115
P.P. 3.79512,544
PSC - PM 2.7739,162
ICV-EUIA-E 2.5758,512
C.U.P. - P.A 2.3467,752
ESQUERRA -RI.CAT -AM 1.4744,870
C's 6812,250
UASC 5971,970
S.I. 4641,530
PFiV 1610,530
Cens total:55.386
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:30.73355,49%
Abstencions:24.65344,51%
Vots nuls:4691,53%
Vots en blanc:1.4444,77%
Municipis del Vallès Occidental Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: