Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
PSC-CP 3.28224,026
P.C.P.B. 2.54518,625
JuntsxB-CAV-PA 2.22116,254
ERC-AM 1.41610,362
P.P. 1.2999,512
RECUPEREM BARBERÀ-E 1.2989,52
CiU 6724,920
PxC 4253,110
ERA CIUDADANA 1761,290
C's 000
Cens total:24.577
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:13.75755,98%
Abstencions:10.82044,02%
Vots nuls:920,67%
Vots en blanc:3312,42%
PartitVots%Regidors
PSC-PM 4.04833,699
P.C.P.B. 2.04317,014
PP 1.88215,674
CiU 1.1609,662
ICV-EUiA-E 9197,652
(EAB) (cav) 5524,590
Esquerra - AM 4673,890
PxC 4563,80
Cens total:24.085
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:12.18050,57%
Abstencions:11.90549,43%
Vots nuls:1661,36%
Vots en blanc:4874,05%
Municipis del Vallès Occidental Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: