Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
PSC-CP 51530,064
UNICAT 36121,072
CiU 31118,162
ERC-AM 26415,412
ICV-EUiA-E 1277,411
P.P. 1066,190
Cens total:3.189
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:1.73054,25%
Abstencions:1.45945,75%
Vots nuls:170,98%
Vots en blanc:291,69%
PartitVots%Regidors
CiU 56233,434
UNICAT 36921,953
PSC-PM 29117,312
P.P. 1428,451
ICV-EUIA-E 1358,031
S.I. 704,160
Esquerra - AM 663,930
Cens total:3.108
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:1.69854,63%
Abstencions:1.41045,37%
Vots nuls:171%
Vots en blanc:462,74%
Municipis del Tarragonès Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a
 
Amb la col·laboració de: