Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
ERC - AM 1.10019,094
C's 74612,953
PSC-CP 69912,133
CiU 5229,062
ABG 5018,72
CUP - PA 4337,521
P.P. 4217,311
AVUI D-A. 3155,471
CAT 2344,060
GIT - FIC 2283,960
ICV-EUIA-E 2163,750
rtdb 1212,10
NOD 611,060
Cens total:10.788
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:5.88054,51%
Abstencions:4.90845,49%
Vots nuls:1192,02%
Vots en blanc:1642,85%
PartitVots%Regidors
CiU 1.47026,856
PSC-PM 78614,363
P.P. 67612,352
Esquerra - AM 5299,662
ABG-E 4788,732
L'AGRUPACIO 3155,751
GIT - FIC 2855,211
PxC 2564,680
FLT 1933,530
EV-GVE 1673,050
L'ACCIÓ CÍVICA 380,690
Cens total:10.459
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:5.60253,56%
Abstencions:4.85746,44%
Vots nuls:1272,27%
Vots en blanc:2825,15%
Municipis del Tarragonès Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: