Consulta els resultats de les eleccions municipals 2019   Consulta els resultats de les eleccions europees 2019

PartitVots%Regidors
PSC-CP 30.97933,2411
C's 12.34313,244
IC-V-EUiA-PIRATAS.cat-E 9.52410,223
P.P. 9.2599,933
ERC-AM 8.3578,972
GANEMOS 6.9627,472
CiU 5.5795,991
CUP-PA 4.7635,111
PxC 3.6603,930
UPyD 5010,540
Cens total:175.608
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:93.81753,42%
Abstencions:81.79146,58%
Vots nuls:6090,65%
Vots en blanc:1.2811,37%
PartitVots%Regidors
PSC- PM 32.95438,8513
P.P. 15.75518,576
CiU 10.43112,34
ICV-EUIA-E 7.5548,912
PxC 6.2077,322
ESQUERRA-ELS VERDS-AM 2.2662,670
C's 1.8072,130
EV-GVE 1.3271,560
Eb-CenB 9781,150
PIRATA.CAT 8400,990
CUP-PA 5400,640
U PER L'H 4110,480
U.C.E. 1820,210
IdCAt 1540,180
Cens total:171.312
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:86.07550,24%
Abstencions:85.23749,76%
Vots nuls:1.2531,46%
Vots en blanc:3.4164,03%
Municipis del Barcelonès Eleccions Municipals 2015
Adolescents.cat és el portal més visitat entre els usuaris joves de Catalunya. Aquí hi trobaràs tot allò que t'interessa sobre els teus ídols, consells per resoldre els teus dubtes i inquietuds, tests, actualitat, vídeos virals, gossip, apunts, treballs, resums d'exàmens, assessorament sobre sexualitat i parella, comunitat, etc. Vivim per entretenir-vos i treballem per a satisfer-vos. Un lloc a internet on la diversió està assegurada. No t'oblidis de recomanar-nos als teus amics.
Segueix-nos a:
Cerca a Adolescents.cat:

Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Mitjà associat a l'ACPC
 
Amb la col·laboració de: